Hassas Zımparalama

Hassas Zımparalama

Yüksek yüzey kalitesi ve daha düşük maliyetler için +/- 0,02 mm hassasiyete sahip metal hassas zımparalama makineleri. Bu sizin ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Titanyum, paslanmaz çelik, çelik, alüminyum, bakır, zirkonyum veya molibden ve daha fazla metal zımparalama için uygundur.

Bantlı zımparalama, yüksek yüzey kalitesi, düşük enerji ve sarf maliyetleri ve yüksek tolerans nedeniyle hassas zımparalama için en verimli seçimdir. Hızlı zımpara bandı değişimi ile yüksek talaş kaldırma ve ince finisaj arasında geçiş yapılabilir. Soğuk işlem ortamında malzemenin tüm genişliği boyunca eşit çalışılarak düşük malzeme gerilimi eklenecektir. Famak hassas zımparalama makineleri yüksek tolerans düzeyine sahiptir ve 0,02 mm'ye kadar hassasiyete izin verir.

Makinelerimizde 650 mm ile 2200 mm arasında değişen geniş işleme aralıkları mevcuttur. Metal plaka ve parçaları yüksek toleranslarda ve yüksek kaliteli zımparalanır.

Hassas zımparalama için çeşitli aşındırıcılardan oluşan geniş zımpara yelpazesi ile titanyum, paslanmaz çelik, çelik, alüminyum, bakır, zirkonyum veya molibden ve daha fazlasını işleyebilirsiniz. Bu tip zımparalama, yüksek kaliteli bir yüzey ve +/- 0,02 mm tolerans sağlar. Genellikle yüksek toleransa ihtiyaç duyan ilgili imalat endüstrileri için yapılır.