Hakkımızda

1975 te özel makine ve yedek parça üretimi üzerine kurulan firmamız, 2004 yılından itibaren sadece yüzey işleme makinaları üretmektedir.

İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek ve kalitesiyle sağlam makine üretmek temel prensiplerimizdendir.

Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, işinde uzman çalışanlarımız ile ahşap, metal ve kompozit sektörlerinin kalibre makinaları, satine makinaları, polisaj makinaları ve çapak alma makinaları ihtiyaçlarına uygun standart ve özel tasarım makineler üretmektedir. Makinalarda kaliteli üretimi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Tecrübeli kadrosunun getirdiği çözümler ile müşterilerimizin daha hızlı, kalitesi standart ve uygun maliyetlerle üretim yapmalarını sağlayarak rakiplerine göre avantaj sağlamayı başarmıştır.

Famak, ürettiği makina alanlarında ülkemizde lider marka olmanın yanında yurt dışında da adını duyurma konusunda hızla yol almaktadır. 15 ten fazla ülkeye ihracatı bulunan firmamız, bu sayıyı arttırma konusunda çalışmalarını hızla devam etmektedir.